Figurmotiv
Signerad: Zoia
Dedikerad: Till vännen Gottfried
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 51 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskaja Lagerkrans 1903-1999 Oil on panel
Figure motif
Signed: Zoia
Dedication: To my friend Gottfried
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 51 x 43 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
300 SEK | 2022-11-14 14:43 |
250 SEK | 2022-11-30 21:13 |
100 SEK | Startpris |