Motiv av fjällandskap och sjö
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1977
Mått bildyta: 34 x 25 cm
Mått med ram: 46 x 37 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Einar Wallquist 1896-1985 Watercolor
Motif of mountain landscape and lake
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1977
Dimensions image area: 34 x 25 cm
Dimensions with frame: 46 x 37 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2022-10-18 07:34 |
550 SEK | 2022-10-07 14:23 |
200 SEK | 2022-10-17 20:37 |
100 SEK | Startpris |