Konstnär född: 1950
"Den sommaren..."
Signerad: Bill Olson 91
Daterad: 1991
Mått på pannå: 99 x 85 cm
Bill Olson Oil on panel
Artist born: 1950
"That summer..."
Signed: Bill Olson 91
Dated: 1991
Dimensions of panel: 99 x 85 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
1 700 SEK | 2022-10-14 10:50 |
1 600 SEK | 2022-10-27 14:03 |
1 300 SEK | 2022-10-27 10:39 |
950 SEK | 2022-10-27 08:20 |
750 SEK | 2022-10-22 18:12 |
650 SEK | 2022-10-22 15:55 |
150 SEK | 2022-10-17 23:07 |
100 SEK | Startpris |