"Höst i moll"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 42 x 39 cm
Mått med ram: 46 x 43 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
"Fall in minor"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 42 x 39 cm
Dimensions with frame: 46 x 43 cm
Condition report: No remarks.
1 600 SEK | 2022-10-27 15:18 |
1 500 SEK | 2022-10-25 22:33 |
1 400 SEK | 2022-10-27 10:03 |
950 SEK | 2022-10-04 14:19 |
700 SEK | 2022-10-24 17:00 |
300 SEK | 2022-10-17 20:11 |
100 SEK | Startpris |