Stilleben med pipa och böcker
Signerad: Carl H. Fischer
Mått på duk: 97 x 67 cm
Mått med ram: 110 x 80 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, duk deformerad, inga övriga anmärkningar
Carl Holger Fischer (1885-1955) Oil on Canvas
Still life with tobacco pipe and books
Signed: Carl H. Fischer
Dimensions of canvas: 97 x 67 cm
Dimensions with frame: 110 x 80 cm
Condition: Age-based wear, canvas slightly deformed, no other remarks
600 SEK | 2022-10-26 20:12 |
550 SEK | 2022-10-10 12:33 |
100 SEK | Startpris |