Sommarmotiv från Duved
Signerad: A. Genberg
Daterad: 1928
Mått på duk: 80 x 66 cm
Ramens yttermått: 92 x 78 cm
Anton Genberg 1862-1939 Oil on canvas
Summer motif from Duved
Signed: A. Genberg
Dated: 1928
Dimensions of canvas: 80 x 66 cm
Dimensions with frame: 92 x 78 cm
Condition: No remarks
3 200 SEK | 2022-10-10 14:21 |
3 000 SEK | 2022-10-17 20:50 |
1 000 SEK | 2022-10-17 19:56 |
100 SEK | Startpris |