Motiv av ren och ceremonitrumma / Goubda ja sejde
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 100 x 80 cm
Mått med ram: 112 x 92 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Motif of a reindeer and a ceremony drum / Goubda ja sejde
Signed: Lars Pirak
Dimensions of canvas: 100 x 80 cm
Dimensions with frame: 112 x 92 cm
Conditional report: No remarks
11 500 SEK | 2022-09-15 13:21 |
11 000 SEK | 2022-09-29 11:45 |
10 000 SEK | 2022-09-22 13:12 |
500 SEK | 2022-09-19 19:04 |
100 SEK | Startpris |