Abstrakt motiv i rött och gult
Signerad: Simon
Okänd/ Oidentifierad konstnär
Mått på duk: 65 x 54 cm
Totalmått inklusive ram: 68 x 56 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas
Abstract motif in reds and yellows
Signed: Simon
Unknown / Unidentified artist
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Overall dimensions including frame: 68 x 56 cm
Condition: Wear on frame, Age-based wear, No other remarks.
500 SEK | 2022-09-23 13:10 |
450 SEK | 2022-09-07 11:02 |
100 SEK | Startpris |