Häst på äng med kor
Monogramsignerad: aå
Daterad: 1913
Mått på duk: 55 x 40 cm
Mått med ram: 65 x 51 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Acke Aslund 1881-1958 Oil on canvas
Horse on meadow with cows
Monogram signed: aå
Dated: 1913
Dimensions of canvas: 55 x 40 cm
Dimensions with frame: 65 x 51 cm
Condition: Age-based wear, no other remarks
1 300 SEK | 2022-08-30 16:41 |
1 200 SEK | 2022-09-23 09:40 |
600 SEK | 2022-09-20 13:24 |
100 SEK | Startpris |