"Vinter"
Signerad: B.Lindström
Daterad: 1941
Mått på duk: 51 x 32 cm
Totalmått inklusive ram: 60 x 42 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bengt Lindström 1925-2008 Oil on canvas
"Winter"
Signed: B.Lindström
Dated: 1941
Dimensions of canvas: 51 x 32 cm
Total dimensions including frame: 60 x 42 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
5 400 SEK | 2022-09-29 15:00 |
5 200 SEK | 2022-09-29 14:17 |
4 600 SEK | 2022-09-29 11:48 |
3 800 SEK | 2022-09-14 15:30 |
2 400 SEK | 2022-09-28 20:55 |
2 000 SEK | 2022-09-27 22:43 |
1 100 SEK | 2022-09-23 09:32 |
100 SEK | Startpris |