Landskapsmotiv
Signerad: S. Olson
Mått på duk: 79 x 67 cm
Mått med ram: 81 x 69 cm
Konditionsrapport: Formförändringar i duk, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Stig Olson 1936-2016 Oil on canvas
Landscape motif
Signed: S. Olson
Dimensions of canvas: 79 x 67 cm
Dimensions with frame: 81 x 69 cm
Condition: Crooked canvas, age-based wear, no other remarks
1 600 SEK | 2022-09-09 12:32 |
1 500 SEK | 2022-09-27 22:42 |
100 SEK | Startpris |