Motiv av båtar i sjö och solnedgång
Signerad: PMP
Mått på pannå: 36 x 28,5 cm
Mått med ram: 47 x 40 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Primus Mortimer Pettersson 1895-1975 Oil on Panel
Motif of boats in lake and sunset
Signed: PMP
Dimensions of panel: 36 x 28,5 cm
Dimensions with frame: 47 x 40 cm
Condition report: No remarks.
4 600 SEK | 2022-09-25 23:28 |
4 400 SEK | 2022-09-23 23:02 |
3 800 SEK | 2022-08-30 15:01 |
1 900 SEK | 2022-09-21 19:26 |
750 SEK | 2022-09-20 01:06 |
100 SEK | Startpris |