Konstnär född: 1950
"Den sommaren..."
Signerad: Bill Olson 91
Daterad: 1991
Mått på pannå: 99 x 85 cm
Bill Olson Oil on panel
Artist born: 1950
"That summer..."
Signed: Bill Olson 91
Dated: 1991
Dimensions of panel: 99 x 85 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
2 600 SEK | 2022-08-26 15:57 |
2 400 SEK | 2022-09-28 12:42 |
1 000 SEK | 2022-09-24 22:02 |
100 SEK | Startpris |