Motiv av blommor
Signerad: Erik Byström
Mått på pannå: 26 x 21 cm
Totalmått inklusive ram: 37 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Erik Byström 1902-1988 Oil on panel
Motif of flowers
Signed: Erik Byström
Dimensions of panel: 26 x 21 cm
Total dimensions including frame: 37 x 33 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
550 SEK | 2022-08-30 14:42 |
500 SEK | 2022-09-20 18:36 |
400 SEK | 2022-09-20 10:50 |
150 SEK | 2022-09-19 22:20 |
100 SEK | Startpris |