41405. Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Olja på pannå (Tillskriven)

Vinterby
Osignerad

Mått på pannå: 150 x 90 cm
Mått på ram: 160 x 100 cm

Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Oil on board (Attributed to)

Winter village
Not signed

Dimensions of the board: 150 x 90 cm
Dimensions with frame: 160 x 100 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Varunr 41405
Skick Begagnat

1 September 2022 15:03

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 400 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

2 400 SEK2022-09-01 14:54
2 200 SEK2022-08-19 11:27
1 200 SEK2022-08-31 07:45
600 SEK2022-08-30 10:32
450 SEK2022-08-28 02:46
350 SEK2022-08-24 09:56
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms