40918. Jerzy Potrzebowski 1921-1974 Olja på Duk

"Zigenarlägret"
Signerad: Jerzy Potrzebowski

Mått på duk: 73 x 55 cm
Mått med ram: 87 x 69 cm

Konditionsrapport: Mindre ytslitage, inga övriga anmärkningar

Jerzy Potrzebowski 1921-1974 Oil on Canvas
"The Gypsy camp"
Signed: Jerzy Potrzebowski

Dimensions of canvas: 73 x 55 cm
Dimensions with frame: 87 x 69 cm

Condition: Minor surface wear, no other remarks

Varunr 40918
Skick Begagnat

1 September 2022 15:03

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 4 200 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

4 200 SEK2022-09-01 15:00
4 000 SEK2022-09-01 15:01
3 600 SEK2022-09-01 14:22
3 200 SEK2022-09-01 12:02
2 600 SEK2022-08-30 11:02
2 400 SEK2022-07-28 09:13
1 700 SEK2022-08-22 20:43
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms