Porträtt
Till synes osignerad
Okänd / Oidentifierad konstnär
Mått på duk: 57 x 48 cm
Mått med ram: 76 x 66 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Tryckskada på duk, färgkrackeleringar, Inga övriga anmärkningar.
Unknown Artist Oil on Canvas 18/19th Century
Portrait
Appears unsigned
Unknown / Unidentified artist.
Dimensions of canvas: 57 x 48 cm
Dimensions with frame: 76 x 66 cm
Condition report: Age-based wear, Pressure injury on canvas, paint craquelure, No other remarks.
1 300 SEK | 2022-07-13 09:54 |
1 200 SEK | 2022-09-01 06:53 |
1 000 SEK | 2022-09-01 01:09 |
600 SEK | 2022-08-29 22:34 |
100 SEK | Startpris |