41432. Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache på papper

Signerad: Aly Ben Salem

Mått på bildyta: 26,5 x 21,5 cm
Mått med ram: 47 x 43 cm

Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache on paper

Signed: Aly Ben Salem

Dimensions of image area: 26.5 x 21.5 cm
Dimensions of frame: 47 x 43 cm

Condition report: No remarks

Varunr 41432
Skick Begagnat

1 September 2022 15:23

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 7 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

7 400 SEK2022-09-01 15:10
7 200 SEK2022-09-01 14:52
6 200 SEK2022-08-31 19:32
4 800 SEK2022-08-19 11:44
3 200 SEK2022-08-23 13:11
2 800 SEK2022-08-22 22:53
1 700 SEK2022-08-22 21:36
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms