40883. Bror Jonson 1923-2005 Olja på Duk

"Hässjor och Åskmoln, Norrbyn"
Signerad: B.Jonson
Daterad: 1964

Mått på duk: 55 x 34 cm
Mått med ram: 68 x 47 cm

Bror Jonson 1923-2005 Oil on Canvas
Signed: B.Jonson
Dated: 1964

Dimensions of canvas: 55 x 34 cm
Dimensions with frame: 68 x 47 cm

Conditional report: No remarks

Varunr 40883
Skick Begagnat

1 September 2022 15:21

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 300 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 800-1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

1 300 SEK2022-09-01 12:33
1 200 SEK2022-09-01 11:57
1 100 SEK2022-09-01 09:39
1 000 SEK2022-09-01 08:33
900 SEK2022-08-26 18:11
750 SEK2022-08-25 21:51
450 SEK2022-07-22 09:18
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms