"Gårdsinteriör Fornby Siljansnäs"
Signerad: A H Malmeström
Daterad: 1938
Mått på pannå: 50 x 40 cm
Mått med ram: 62 x 52 cm
Akke Hugh Malmeström 1894-1968 Oil on Panel
"Yard interior Fornby Siljansnäs"
Signed: A H Malmeström
Dated: 1938
Dimensions of panel: 50 x 40 cm
Dimensions of frame: 62 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
650 SEK | 2022-08-03 12:11 |
600 SEK | 2022-09-01 15:19 |
100 SEK | Startpris |