40940. Bill Olson Blandteknik på papper

Konstnär född: 1950
"Stella by Starlight"
Signerad: Bill Olson

Mått bildyta: 82 x 59 cm
Mått med ram: 98 x 76 cm

Bill Olson Mixed technique on paper
Artist born: 1950
"Stella by Starlight"
Signed: Bill Olson

Dimensions image area: 82 x 59 cm
Dimensions with frame: 98 x 76 cm

Condition report: No remarks

Varunr 40940
Skick Begagnat

1 September 2022 15:19

Utrop 5000-6000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

3 800 SEK2022-07-29 13:14
3 600 SEK2022-08-27 14:59
500 SEK2022-08-23 08:50
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms