41104. Uno Stallarholm 1894-1974 Akvarell på papper

"Skeppspojken"
Signerad: Stallarholm

Mått bildyta: 33 x 28 cm
Totalmått inklusive ram: 50 x 44 cm

Uno Stallarholm 1894-1974 Watercolor on paper
"The Shipboy"
Signed: Stallarholm

Image area dimensions: 33 x 28 cm
Total dimensions including frame: 50 x 44 cm

Condition report: No remarks

Varunr 41104
Skick Begagnat

1 September 2022 15:17

Utrop 2000-2500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

1 300 SEK2022-08-19 11:45
1 200 SEK2022-09-01 06:52
1 000 SEK2022-08-28 08:01
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms