40718. Cortly Olja på duk 1900-tal

Oidentifierad konstnär
Landskapsmotiv
Signerad: Cortly

Mått på duk: 61 x 31 cm
Mått med ram: 95,5 x 65 cm

Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar

Cortly Oil on canvas 20th century

Unidentified artist
Landscape motifs
Signed: Cortly

Dimensions of canvas: 61 x 31 cm
Dimensions with frame: 95.5 x 65

Condition: Minor paint release, no other remarks

Varunr 40718
Skick Begagnat

1 September 2022 15:17

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1500-2000 SEK

3 000 SEK2022-09-01 14:20
3 000 SEK2022-09-01 15:15
1 400 SEK2022-09-01 07:52
1 200 SEK2022-08-23 12:34
950 SEK2022-06-30 12:27
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms