40684. Stefan Hansson Färglitografi

Konstnär född: 1964
Motiv av uggla på stubbe
Signerad: Stefan Hansson
Daterad: 1991
Numrerad: 90/250

Mått på bildyta: 52 x 38 cm
Mått med ram: 64 x 50 cm

Stefan Hansson Color Lithograph
Artist born: 1964
Motif of owl on tree stump
Signed: Stefan Hansson
Dated: 1991
Numbered: 90/250

Dimensions of image area: 52 x 38 cm
Dimensions with frame: 64 x 50 cm

Condition: No remarks

Varunr 40684
Skick Begagnat

1 September 2022 15:16

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 800-1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

1 500 SEK2022-08-31 17:37
1 400 SEK2022-08-31 09:46
1 000 SEK2022-08-29 18:27
650 SEK2022-08-23 13:42
300 SEK2022-08-24 11:27
100 SEK2022-06-28 15:39
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms