40820. Lars A Persson Akvarell på papper

Konstnär född: 1958
"Sommarljus"
Signerad: Lars A Persson
Daterad: 1988

Mått bildyta: 70 x 50 cm
Totalmått inklusive ram: 83 x 64 cm

Konditionsrapport: Ytskador på papper, blyertsfläckar, smuts, inga övriga anmärkningar

Lars A Persson Watercolor on paper
Artist born: 1958
"Summer light"
Signed: Lars A Persson
Dated: 1988

Dimensions image area: 70 x 50 cm
Overall dimensions including frame: 83 x 64 cm

Conditional report: Surface damage on paper, graphite marks, dirt marks, no other remarks

Varunr 40820
Skick Begagnat

1 September 2022 15:16

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

2 000 SEK2022-09-01 15:05
1 900 SEK2022-07-14 09:33
1 000 SEK2022-08-23 16:11
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms