40826. Lars Pirak 1932-2008 Olja på duk

Fjällandskap med björkar
Signerad: Lars Pirak

Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått med ram: 68 x 57 cm

Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas

Mountain scenery with birch trees
Signed: Lars Pirak

Dimensions of panel: 65 x 54 cm
Dimensions with frame: 68 x 57 cm

Condition report: No remarks

Varunr 40826
Skick Begagnat

1 September 2022 15:02

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 20 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

20 000 SEK2022-09-01 14:56
20 000 SEK2022-09-01 14:59
18 500 SEK2022-09-01 12:02
18 000 SEK2022-09-01 14:53
16 000 SEK2022-09-01 13:08
13 000 SEK2022-09-01 11:41
10 000 SEK2022-08-31 20:49
8 400 SEK2022-08-30 10:00
8 200 SEK2022-08-29 19:42
8 000 SEK2022-08-27 22:49
7 800 SEK2022-08-25 19:08
7 200 SEK2022-07-14 14:24
5 400 SEK2022-08-24 21:24
2 400 SEK2022-08-22 21:01
2 000 SEK2022-08-22 20:08
400 SEK2022-08-22 20:07
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms