40825. Bill Olson Blandteknik på Papper

Konstnär född: 1950
Figurmotiv
Signerad: Bill Olson

Mått på papper: 155 x 83 cm

Konditionsrapport: Mindre kantskador, mindre veck och pappersskador, inga övriga anmärkningar

Bill Olson Mixed media on Paper

Artist born: 1950
Figure motif
Signed: Bill Olson

Dimensions of paper: 155 x 46 cm

Condition: Minor edge damage, minor folds and paper damage, no other remarks

Varunr 40825
Skick Begagnat

1 September 2022 15:16

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 5 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

5 000 SEK2022-08-31 19:46
4 800 SEK2022-09-01 15:14
4 400 SEK2022-07-14 13:28
2 000 SEK2022-08-22 21:51
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms