Konstnär född: 1950
Figurmotiv
Signerad: Bill Olson
Mått på papper: 155 x 83 cm
Konditionsrapport: Mindre kantskador, mindre veck och pappersskador, inga övriga anmärkningar
Bill Olson Mixed media on Paper
Artist born: 1950
Figure motif
Signed: Bill Olson
Dimensions of paper: 155 x 46 cm
Condition: Minor edge damage, minor folds and paper damage, no other remarks
5 000 SEK | 2022-08-31 19:46 |
4 800 SEK | 2022-09-01 15:14 |
4 400 SEK | 2022-07-14 13:28 |
2 000 SEK | 2022-08-22 21:51 |
100 SEK | Startpris |