40904. Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Olja på pannå

"Sommarafton på min gårdsplan"
Signerad: CM Lindqvist

Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 56 x 48 cm

Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on panel

"Summer evening in my yard"
Signed: CM Lindqvist

Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 56 x 48 cm

Condition: No remarks

Varunr 40904
Skick Begagnat

1 September 2022 15:18

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 700 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1000-1200 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

1 700 SEK2022-09-01 15:16
1 600 SEK2022-09-01 15:16
600 SEK2022-08-25 19:45
550 SEK2022-07-27 10:01
400 SEK2022-08-24 09:08
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms