41116. James Turpin Hart 1835-1899 Olja på duk

Figurscen
Signerad: J.T Hart

Mått på duk: 51 x 41 cm
Mått med ram: 69 x 59 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, färgsläpp, krackeleringar, inga övriga anmärkningar

James Turpin Hart 1835-1899 Oil on canvas

Figure scene
Signed: J.T Hart

Dimensions of canvas: 51 x 41 cm
Dimensions with frame: 69 x 59 cm

Condition: Age-based wear, color release, cracks, no other remarks

Varunr 41116
Skick Begagnat

1 September 2022 15:12

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

1 600 SEK2022-09-01 13:18
1 500 SEK2022-08-10 16:11
750 SEK2022-09-01 10:17
350 SEK2022-09-01 09:27
250 SEK2022-08-31 15:44
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms