40942. Arne Olsson 1918-2004 Olja på duk

Abstrakt komposition
Monogramsignerad: AO

Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 101 x 82 cm

Konditionsrapport: Mindre ytslitage, inga övriga anmärkningar

Arne Olsson 1918-2004 Oil on canvas

Abstract composition
Monogram signed: AO

Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Dimensions with frame: 101 x 82 cm

Condition: Minor surface wear, no other remarks

Varunr 40942
Skick Begagnat

1 September 2022 15:13

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 9 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

9 000 SEK2022-09-01 11:13
8 800 SEK2022-09-01 15:11
8 400 SEK2022-09-01 15:09
6 400 SEK2022-08-27 20:36
5 200 SEK2022-07-29 13:29
2 000 SEK2022-08-22 22:17
1 000 SEK2022-08-22 20:13
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms