"Låktatjåkka"
Signerad: S.Fager
Mått bildyta: 52 x 39 cm
Mått med ram: 75 x 63 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Sixten Fager 1920-2010 Watercolor on paper
"Låktajåkka"
Signed: S.Fager
Image area dimensions: 52 x 39 cm
Dimensions with frame: 75 x 63 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks
1 200 SEK | 2022-08-28 20:44 |
1 100 SEK | 2022-09-01 15:09 |
950 SEK | 2022-08-10 12:57 |
150 SEK | 2022-08-23 08:45 |
100 SEK | Startpris |