41035. Lars Pirak 1932-2008 Akvarell på papper

Ren vid Lapporten / Tjuonavagge.
Signerad: Lars Pirak

Mått bildyta: 73 x 51 cm
Ramens yttermått: 90 x 70 cm

Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar

Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Reindeer at Lapporten / Tjuonavagge.
Signed: Lars Pirak

Image area dimensions: 73 x 51 cm
Outer dimensions of the frame: 90 x 70 cm

Condition report: Wear on frame, No other remarks

Varunr 41035
Skick Begagnat
SR

1 September 2022 15:14

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK 15 500 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 10000-12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

15 500 SEK2022-09-01 15:12
15 000 SEK2022-09-01 15:11
13 000 SEK2022-09-01 15:09
8 800 SEK2022-11-21 15:50
6 400 SEK2022-08-31 17:25
5 600 SEK2022-08-26 22:37
2 400 SEK2022-08-23 22:21
1 000 SEK2022-08-23 22:13
150 SEK2022-08-23 20:30
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms