41408. Bengt Lindström 1925-2008 Olja på duk

Figurkomposition.
Signerad: Lindstrom
Utförd under 1970-talet.

Mått på duk: 81 x 65 cm
Totalmått inklusive ram: 87 x 70 cm

Bengt Lindström 1925-2008 Oil on canvas
Figure composition.
Signed: Lindstrom
Painted during the 1970s.

Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Total dimensions including frame: 87 x 70 cm

Condition report: No remarks

Varunr 41408
Skick Begagnat
SR

1 September 2022 15:06

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 58 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 60000-70000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

58 000 SEK2022-09-01 15:04
58 000 SEK2022-09-01 15:04
54 000 SEK2022-09-01 12:40
52 000 SEK2022-09-20 10:54
44 000 SEK2022-08-30 22:59
42 000 SEK2022-08-22 22:06
7 400 SEK2022-08-22 20:14
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms