40881. Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Olja på Pannå

Abstrakt komposition
Monogramsignerad: XII

Mått på pannå: 35 x 27 cm
Mått med ram: 38 x 30 cm

Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on Panel

Abstract composition
Monogram signed: XII

Dimensions of panel: 35 x 27 cm
Dimensions with frame: 38 x 30 cm

Condition report: No remarks

Varunr 40881
Skick Begagnat

1 September 2022 15:01

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 5 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2865 SEK

5 800 SEK2022-09-01 14:06
5 600 SEK2022-09-01 13:08
4 000 SEK2022-08-23 07:13
1 300 SEK2022-07-22 08:49
100 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 80 SEK Ink.moms