Abstrakt motiv i guld
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 27 x 22,5 cm
Mått med ram: 28 x 23,5 cm
Arne Olsson 1918-2004 Oil on Canvas
Abstract motif with gold
Monogram signed: AO
Dimensions of canvas: 27 x 22.5 cm
Dimensions with frame: 28 x 23.5 cm
Condition report: No remarks
3 200 SEK | 2022-06-30 14:48 |
3 000 SEK | 2022-06-20 21:29 |
2 800 SEK | 2022-06-16 12:47 |
1 100 SEK | 2022-06-20 21:00 |
100 SEK | Startpris |