Stockholmsmotiv
Signerad: G. Zetterström
Daterad: 1940
Mått på pannå: 61 x 43 cm
Mått med ram: 74 x 56 cm
Gunnar Zetterström 1902-1965 Oil on panel
Stockholm motif
Signed: G. Zetterström
Dated: 1940
Dimensions of panel: 61 x 43 cm
Dimensions with frame: 74 x 56 cm
Condition: No remarks
550 SEK | 2022-06-07 11:20 |
500 SEK | 2022-06-29 21:34 |
400 SEK | 2022-06-28 12:27 |
100 SEK | Startpris |