Landskap
Signerad: Olle Hjortzberg
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 61 x 54 cm
Olle Hjortzberg 1872-1959 Oil on Panel
Landscape
Signed: Olle Hjortzberg
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 61 x 54 cm
Condition report: No remarks
850 SEK | 2022-05-17 16:54 |
800 SEK | 2022-06-30 12:25 |
100 SEK | Startpris |