Motiv av människor på strand
Signerad: Hedlund
Daterad: 1949
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 52 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, krackelering och större materialbortfall på ram, inga övriga anmärkningar
Börje Hedlund 1909-2005 Oil on Canvas
Motif of people on a beach
Signed: Hedlund
Dated: 1949
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions of frame: 52 x 45 cm
Condition: Minor age-based wear, craquelure and materal loss on frame, no other remarks
1 300 SEK | 2022-06-30 15:19 |
1 200 SEK | 2022-06-30 15:19 |
1 000 SEK | 2022-06-28 01:46 |
950 SEK | 2022-05-25 11:14 |
350 SEK | 2022-06-26 18:42 |
100 SEK | Startpris |