Stilleben
Signerad: G.H Carlsson
Mått bildyta: 52 x 42 cm
Mått med ram: 62 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Gustaf Herbert Carlsson 1912-1991 Oil on Panel
Still Life
Signed: G.H Carlsson
Dimensions of image area: 52 x 42 cm
Dimensions with frame: 62 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear, Wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2022-05-23 12:53 |
100 SEK | Startpris |