Konstnär född: 1953
Stilleben
Signerad: Solbrith Nilsson
Daterad: 2022
Mått på pannå: 95 x 70 cm
Oramad
Solbrith Nilsson Oil on panel
Artist born: 1953
Still life
Signed: Solbrith Nilsson
Dated: 2022
Dimensions of panel: 95 x 70 cm
Unframed
Condition: No remarks
850 SEK | 2022-06-19 15:53 |
800 SEK | 2022-06-28 13:02 |
100 SEK | Startpris |