"Någonstans vid medelhavet"
Signerad: Ninni
Mått på duk: 41 x 33 cm
Ej ramad
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar
Ninni Enell Svensson 1931-2003 Oil on canvas
"Somewhere on the Mediterranean"
Signed: Ninni
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Not framed
Conditional report: Minor scratches, No other remarks
500 SEK | 2022-06-30 01:11 |
450 SEK | 2022-08-23 09:58 |
100 SEK | Startpris |