Konstnär född: 1956
"Storspov"
Signerad: Karl Mårtens
Numrerad: PT 16/25
Mått på bildyta: 44 x 30 cm
Mått med ram: 59 x 44 cm
Karl Mårtens Color Lithograph
Artist born: 1956
"Curlew"
Signed: Karl Mårtens
Numbered: PT 16/25
Dimensions of image area: 44 x 30 cm
Dimensions with frame: 59 x 44 cm
Condition: No remarks
2 600 SEK | 2022-06-30 15:09 |
2 400 SEK | 2022-06-30 14:45 |
1 700 SEK | 2022-06-20 22:27 |
1 400 SEK | 2022-06-20 21:24 |
1 300 SEK | 2022-06-02 15:31 |
500 SEK | 2022-06-20 20:52 |
100 SEK | Startpris |