"Rajden går"
Signerad med blyerts: Lars Pirak
Numrerad: 177/320
Snidad träram med glas & passepartout.
Mått bildyta: 77 x 28 cm
Yttermått ram: 99 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Color lithograph
"Rajden går"
Signed with pencil: Lars Pirak
Numbered: 177/320
Carved wooden frame with glass & passepartout.
Dimensions image area: 77 x 28 cm
Outer dimension frame: 99 x 49 cm
Conditional report: Minor minor wear on frame, No other remarks.
3 800 SEK | 2022-06-22 10:30 |
3 600 SEK | 2022-06-30 07:05 |
2 800 SEK | 2022-06-21 14:26 |
2 600 SEK | 2022-06-21 07:18 |
2 200 SEK | 2022-06-20 21:16 |
2 000 SEK | 2022-06-08 14:56 |
100 SEK | Startpris |