"Skogsbryn"
Signerad: Karin Olsson
Daterad: 1972
Mått på duk: 35 x 35 cm
Mått med ram: 38 x 38 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Forest's edge"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 35 x 35 cm
Dimensions with frame: 38 x 38 cm
Condition report: No remarks
8 000 SEK | 2022-06-30 15:04 |
7 800 SEK | 2022-06-30 15:03 |
5 200 SEK | 2022-06-30 11:31 |
5 000 SEK | 2022-06-30 11:24 |
4 000 SEK | 2022-06-29 16:55 |
3 000 SEK | 2022-06-22 21:27 |
2 800 SEK | 2022-06-07 17:08 |
1 600 SEK | 2022-06-21 07:32 |
150 SEK | 2022-06-20 19:51 |
100 SEK | Startpris |