Stilleben med röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 2001
Mått på duk: 40 x 32 cm
Mått med ram: 50 x 41,5 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with redcurrants
Signed: S. Ivarsson
Dated: 2001
Dimensions of canvas: 40 x 32 cm
Dimensions with frame: 50 x 41.5 cm
Condition report: No remarks
8 800 SEK | 2022-06-30 15:00 |
8 600 SEK | 2022-06-30 15:00 |
7 800 SEK | 2022-06-19 15:44 |
4 000 SEK | 2022-06-21 15:09 |
1 000 SEK | 2022-06-20 20:14 |
100 SEK | Startpris |