Konstnär född: 1956
"Storspov"
Signerad: Karl Mårtens
Numrerad: PT 4/25
Mått på bildyta: 44 x 30 cm
Mått med ram: 59 x 44 cm
Karl Mårtens Color Lithograph
Artist born: 1956
"Curlew"
Signed: Karl Mårtens
Numbered: PT 4/25
Dimensions of image area: 44 x 30 cm
Dimensions with frame: 59 x 44 cm
Condition: No remarks
3 000 SEK | 2022-05-26 15:21 |
2 800 SEK | 2022-05-26 15:21 |
2 000 SEK | 2022-05-26 11:34 |
1 900 SEK | 2022-05-18 19:07 |
1 600 SEK | 2022-05-18 13:23 |
1 500 SEK | 2022-05-06 16:44 |
1 300 SEK | 2022-05-16 20:46 |
1 000 SEK | 2022-05-16 20:04 |
100 SEK | Startpris |