"Källarbacken" Brännland.
Signerad: FHögberg.
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått med ram: 51 x 43 cm
Fritz Högberg 1899-1956 Oil on panel
"Källarbacken" Brännland.
Signerad: FHögberg
Panel dimensions: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 51 x 43 cm
Condition Report: Minor wear on frame, no other remarks.
600 SEK | 2022-05-26 15:07 |
550 SEK | 2022-04-26 19:39 |
550 SEK | 2022-05-26 12:12 |
150 SEK | 2022-05-19 14:18 |
100 SEK | Startpris |