Stilleben med svarta vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1983
Mått på duk: 51 x 42 cm
Mått med ram: 53 x 46 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with blackcurrants
Signed: S. Ivarsson
Dated: 1983
Dimensions of canvas: 51 x 42 cm
Dimensions with frame: 60 x 51 cm
Condition report: No remarks
7 200 SEK | 2022-05-26 15:04 |
7 000 SEK | 2022-05-26 15:03 |
5 600 SEK | 2022-05-26 09:38 |
4 800 SEK | 2022-05-10 16:59 |
3 400 SEK | 2022-05-16 22:25 |
3 000 SEK | 2022-05-16 21:30 |
2 200 SEK | 2022-05-16 20:22 |
750 SEK | 2022-05-16 20:19 |
100 SEK | Startpris |