"Bron över Byske älv"
Signerad: Åke Pettersson Nåw
Mått på bildyta: 44 x 29 cm
Mått med ram: 57,5 x 46,5 cm
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Watercolor on paper
"The bridge over Byske river"
Signed: Åke Pettersson Nåw
Dimensions of image area: 44 x 29 cm
Dimensions with frame: 57.5 x 46.5 cm
Condition report: No remarks
2 400 SEK | 2022-05-26 15:12 |
2 200 SEK | 2022-05-26 14:56 |
2 000 SEK | 2022-05-26 15:15 |
1 100 SEK | 2022-05-17 14:51 |
950 SEK | 2022-05-10 12:28 |
100 SEK | Startpris |