"Bäckahästen"
Signerad: Elis Ryberg
Daterad: 1977
Mått på duk: 61 x 51 cm
Mått med ram: 80 x 69 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Elis Ryberg 1919-1985 Oil on Canvas
"The river horse
Signed: Elis Ryberg
Dated: 1977
Dimensions of canvas: 61 x 51 cm
Dimensions with frame: 80 x 69 cm
Condition report: No remarks
3 000 SEK | 2022-05-17 13:21 |
2 800 SEK | 2022-04-19 14:25 |
750 SEK | 2022-05-16 18:52 |
100 SEK | Startpris |